Филтри -

Автобуси Volvo

Резултати од пребарување: 244 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

244 огласа: Автобуси Volvo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Евро
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Приградски автобус
Суспензија пружина/пневматски Седишта 43 Број на врати 2
Година 2007 Сила Евро Euro 5
Германија, Bexbach
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Приградски автобус
Суспензија пружина/пневматски Седишта 43 Број на врати 2
Година 10/2009 Сила Евро Euro 5
Германија, Bexbach
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Приградски автобус
Седишта 45
Година 2011-02-01 Сила Евро Euro 5
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Приградски автобус
Суспензија пружина/пневматски Седишта 49+1 Број на врати 2
Година 12/2010 Сила Евро Euro 5
Германија, Bexbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 48 Број на врати 3
Година 2008-06 Сила Евро Euro 4
Германија, Mahlberg - Orschweier
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Градски автобус
Седишта 35
Година 2012 Сила Евро
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Приградски автобус
Седишта 45
Година 2011 Сила Евро
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 61+1 Број на врати 2
Година 2013 Сила Евро Euro 5
Финска
Контактирајте го продавачот
49.999 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 51+1+1
Година 03/2008 Сила Евро
Естонија, Nurme
Контактирајте го продавачот
108.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 59
Година 01/2013 Сила Евро Euro 5
Полска, Roczyny
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Градски автобус
Седишта 79
Година 10/2010 Сила Евро Euro 5
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
8.979 € PLN 39.000 PLN
Градски автобус
Седишта 85
Година 08/2012 Сила Евро Euro 5
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 46 Број на врати 3
Година 07/2009 Сила Евро Euro 5
Естонија, Kohtla-Järve
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 41 Број на врати 2
Година 2007 Сила Евро Euro 4
Унгарија, Százhalombatta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Градски автобус
Седишта 44+96Vp+C+2PMRSR Број на врати 3
Година 2012-11-30 Сила Евро Euro 5
Шпанија, Donostia
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Градски автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 38
Година 2012 Сила Евро
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Градски автобус
Година 2014-05 Сила Евро Euro 6
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
178.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 49
Година 01/2017 Сила Евро Euro 6
Франција, Orléans
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 56
Година 05/2010 Сила Евро Euro 5
Шпанија, Lleida
Контактирајте го продавачот
137.900 € PLN 599.000 PLN
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 61 Број на врати 2 Багажник 12 м³
Година 01/2016 Сила Евро Euro 6
Полска, Kraśnik
Контактирајте го продавачот
20.950 € Без ДДВ
Приградски автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 53+1+1 Број на врати 2
Година 07/2010 Сила Евро Euro 5
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Приградски автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 45+1 Број на врати 2
Година 05/2010 Сила Евро Euro 5
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Приградски автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 53 Број на врати 2
Година 2011 Сила Евро
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 28
Година 2014-08 Сила Евро Euro 6
Германија, Vippachedelhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Седишта 747
Година 2010 Сила Евро Euro 5
Италија, Olgiate Comasco
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 244 огласа
Прикажи
Претплати се