Филтри -

Автобуси Neoplan

Резултати од пребарување: 129 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

129 огласа: Автобуси Neoplan

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Евро
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55 Број на врати 2 Багажник 14 м³
Година 05/2010 Сила Евро Euro 5
Полска, Tarnobrzeg
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Автобус за живеење
Година 2003 Сила Евро Euro 3
Германија, Marktredwitz
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Година Сила Евро
Италија, Cannara (PG)
Контактирајте го продавачот
225.000 US$ EUR ≈ 211.200 €
Туристички автобус
Седишта 55
Година 2017 Сила Евро Euro 6
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
208.000 €
Туристички автобус
Седишта 55+2
Година 2017 Сила Евро Euro 6
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
15.940 € PLN 69.000 PLN
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55
Година 2003 Сила Евро Euro 3
Полска, Kraśnik
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 57 Број на врати 2
Година 2009 Сила Евро Euro 4
Хрватска, Bedekovčina
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 57 Број на врати 2
Година 2009 Сила Евро Euro 4
Хрватска, Bedekovčina
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 65 Број на врати 2
Година 2011 Сила Евро Euro 5
Хрватска, Bedekovčina
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 34
Година 2007-06 Сила Евро Euro 4
Германија, Wiesbaden
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Двокатен автобус
Седишта 69
Година 2006-04 Сила Евро Euro 3
Данска, Christiansfeld
туристички автобус Neoplan Tourliner P21 туристички автобус Neoplan Tourliner P21 туристички автобус Neoplan Tourliner P21
3
Контактирајте го продавачот
299.999 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 59 Број на врати 2
Година 2021-03 Сила Евро Euro 6
Полска, Bieruń
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 53
Година 2013-05-08 Сила Евро Euro 5
Германија, Kirchheim bei München
Контактирајте го продавачот
1 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 37 Број на врати 2
Година 12/2022 Сила Евро Euro 6
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 51
Година 2012-05 Сила Евро Euro 5
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
37.700 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 63+1+1
Година 05/2009 Сила Евро Euro 5
Словачка
Контактирајте го продавачот
52.420 € PLN 227.000 PLN
Туристички автобус
Седишта 51 Број на врати 2
Година 09/2008 Сила Евро
Полска
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Приградски автобус
Седишта 40
Година 2002-12 Сила Евро Euro 3
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
320.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 81 Број на врати 3
Година 08/2019 Сила Евро Euro 6
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 21+12 cuccette
Година 1985-01 Сила Евро
Италија, Verona
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Приградски автобус
Седишта 49
Година 2007-03 Сила Евро Euro 4
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Туристички автобус
Седишта 60
Година 2003 Сила Евро Euro 3
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 54
Година Сила Евро Euro 6
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 59
Година 2011 Сила Евро Euro 5
Полска, Zakroczym
Контактирајте го продавачот
7.600 € Без ДДВ
Зглобен автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 67 Број на врати 3
Година 11/2007 Сила Евро Euro 4
Германија, Eschenburg
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 129 огласа
Прикажи
Претплати се