Филтри -

Двокатни автобуси Neoplan

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Двокатни автобуси Neoplan

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Седишта 96
Година 2000-04 Километража 458442 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 69
Година 2006-04 Километража 1066544 км Сила
Данска, Christiansfeld
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Евро Euro 2 Седишта 77
Година 1998 Километража 645913 км Сила
Грција, ASPROPIRGOS
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Седишта 96
Година 2001-10 Километража 481033 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Седишта 59 + 1 + 1
Година 2001 Километража 723119 км Сила
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 87
Година 07/2016 Километража Сила
Полска, DZWOLA
Контактирајте го продавачот
239.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 79
Година 05/2018 Километража 722000 км Сила
Хрватска, Bjelovar
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 76
Година 2017-05 Километража 1374665 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 69+1+1 Број на врати 2 Багажник 1 м³
Година 04/2008 Километража 913600 км Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
290.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 68 Број на врати 2
Година 03/2018 Километража 1121000 км Сила
Хрватска, Jalkovec
Контактирајте го продавачот
239.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 83
Година 2016-05 Километража 572809 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
192.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 79
Година 04/2018 Километража 988000 км Сила
Хрватска, Bjelovar
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 68
Година 2003-04 Километража 1089076 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Седишта 86
Година 1995 Километража 852375 км Сила
Германија, Kerpen, Sindorf
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 72 Број на врати 2
Година 12/2006 Километража 788000 км Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
344.900 €
Евро Euro 6 Седишта 85
Година 2019-04-15 Километража 501666 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
539.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 79
Година 2024-02 Километража 2447 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
11.680 € GBP 10.000 GBP
Број на врати 2
Година 1988 Километража Сила
Обединето Кралство, Warrington Cheshire
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 80
Година 1998 Километража 700000 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Седишта 81
Година 11/2007 Километража 550000 км Сила
Германија, Reinfeld
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 79
Година 2016-05 Километража 909803 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
204.900 €
Евро Euro 6 Седишта 79
Година 2018-09-27 Километража 839260 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
204.900 €
Евро Euro 6 Седишта 79
Година 2018-08-23 Километража 901811 км Сила
Белгија, Tildonk
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се