Филтри -

Автобуси Yutong

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

48 огласа: Автобуси Yutong

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Евро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Година 2024 Сила Евро
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Година 2020 Сила Евро
Кина, Ji Ning Shi
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.710 €
Туристички автобус
Суспензија пружина/пружина Седишта 49
Година 11/2017 Сила Евро Euro 5
Кина, 武汉市
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Градски автобус
Година 05/2018 Сила Евро
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Година Сила Евро
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.960 €
Туристички автобус
Седишта 55 Број на врати 1
Година Сила Евро
Кина
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 19.740 €
Туристички автобус
Седишта 53 Број на врати 1
Година 2016 Сила Евро
Кина
Контактирајте го продавачот
19.800 US$ EUR ≈ 18.180 €
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Сила Евро
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 46 Број на врати 1
Година 09/2016 Сила Евро
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 17 Број на врати 1
Година 11/2018 Сила Евро
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 1
Година 2021 Сила Евро
Кина
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.960 €
Туристички автобус
Седишта 47
Година 2016 Сила Евро Euro 3
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 49 Багажник 8.5 м³
Година Сила Евро Euro 5
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Суспензија пружина/пружина Седишта 54
Година 2021 Сила Евро
Кина, Ji Ning Shi
приградски автобус Yutong Front engine приградски автобус Yutong Front engine приградски автобус Yutong Front engine
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Сила Евро
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Суспензија пружина/пружина Седишта 54
Година 2021 Сила Евро
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Сила Евро
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Година 03/2016 Сила Евро
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Година 2015 Сила Евро
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Година 12/2011 Сила Евро
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Градски автобус
Седишта 39+1+1
Година Сила Евро
Украина, м. Бровари
градски автобус Yutong ZK6106BEVG
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Градски автобус
Седишта 27
Година Сила Евро
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Градски автобус
Седишта 76
Година Сила Евро
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.370 €
Градски автобус
Седишта 47 Број на врати 2
Година 2015 Сила Евро
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен автобус
Седишта 34 Број на врати 3
Година Сила Евро
Украина, м. Бровари
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи