Филтри -

Автобуси Bova

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

41 огласа: Автобуси Bova

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Евро
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Приградски автобус
Седишта 59 Број на врати 2
Година 1998 Сила Евро Euro 2
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 51
Година 2003 Сила Евро Euro 3
Романија, Bucharest
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.900 € Со вклучен ДДВ
Туристички автобус
Седишта 56 Број на врати 2
Година 2006 Сила Евро Euro 3
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55 Број на врати 2
Година 2011 Сила Евро Euro 5
Полска, Tarnowo Podgórne
туристички автобус Bova FHD 127.365 туристички автобус Bova FHD 127.365
2
Контактирајте го продавачот
43.900 €
Туристички автобус
Седишта 55
Година 2010 Сила Евро Euro 5
Чехија, Kolín 4
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 57+1+1 Број на врати 2
Година 2006 Сила Евро Euro 5
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 48 Број на врати 2
Година 2004-12-21 Сила Евро Euro 3
Германија, Mahlberg - Orschweier
Контактирајте го продавачот
12.700 € PLN 55.000 PLN
Приградски автобус
Седишта 61
Година 2004 Сила Евро Euro 3
Полска, Skarbimierz Osiedle
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Автобус за живеење
Седишта 7
Година 2003 Сила Евро
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 63 Број на врати 2
Година 03/2010 Сила Евро Euro 5
Полска, Mikulin
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 51
Година 2004 Сила Евро Euro 3
Чехија, Jihlava
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Панорамски автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55
Година 01/2008 Сила Евро Euro 4
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
23.790 € PLN 103.000 PLN
Приградски автобус
Седишта 65+12
Година 2008 Сила Евро Euro 5
Полска, Sieciechowice
Контактирајте го продавачот
8.083 € PLN 35.000 PLN
Туристички автобус
Седишта 55 Број на врати 2
Година 2004 Сила Евро
Полска, Ostrów Mazowiecka
Контактирајте го продавачот
10.390 € PLN 45.000 PLN
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 63
Година 2004 Сила Евро Euro 3
Полска, Końskie
Контактирајте го продавачот
9.613 € HUF 3.800.000 HUF
Приградски автобус
Седишта 54
Година 2002 Сила Евро
Унгарија, Miskolc
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 61
Година 02/2017 Сила Евро Euro 6
Полска, DZWOLA
Контактирајте го продавачот
109.999 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 59
Година 06/2016 Сила Евро Euro 6
Полска, DZWOLA
Контактирајте го продавачот
10.390 € PLN 45.000 PLN
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 51 Број на врати 2
Година 05/2005 Сила Евро Euro 4
Полска, Wysokie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Седишта 50
Година 2010 Сила Евро
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
22.860 € PLN 99.000 PLN
Туристички автобус
Седишта 36
Година 02/2005 Сила Евро Euro 3
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
14.780 € PLN 64.000 PLN
Туристички автобус
Седишта 53
Година 2000 Сила Евро
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
15.940 € PLN 69.000 PLN
Туристички автобус
Седишта 57
Година 11/2005 Сила Евро Euro 4
Полска
Контактирајте го продавачот
4.850 € PLN 21.000 PLN
Туристички автобус
Седишта przerobiony na Party
Година 1997 Сила Евро
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 37+1+1 Број на врати 2
Година 01/2002 Сила Евро Euro 3
Холандија, Hoogerheide
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се