Филтри -

Туристички автобуси Bova

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

27 огласа: Туристички автобуси Bova

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
8.226 € PLN 35.000 PLN
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 63
Година 2004 Километража 790420 км Сила
Полска, Końskie
Контактирајте го продавачот
16.220 € PLN 69.000 PLN
Евро Euro 4 Седишта 57
Година 11/2005 Километража 1035594 км Сила
Полска
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
138.200 € PLN 588.000 PLN
Евро Euro 6 Седишта 59
Година 08/2015 Километража 402000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 57
Година 2012 Километража 1200000 км Сила
Полска, Wojnicz
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55 Број на врати 2
Година 2011 Километража 248264 км Сила
Полска, Tarnowo Podgórne
Контактирајте го продавачот
5.876 € PLN 25.000 PLN
Седишта 55 Број на врати 2
Година 2004 Километража 662810 км Сила
Полска, Ostrów Mazowiecka
Контактирајте го продавачот
139.000 €
Евро Euro 6 Седишта 55
Година 05/2018 Километража 907251 км Сила
Полска, Lubcza
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 63 Број на врати 2
Година 03/2010 Километража 1300000 км Сила
Полска, Mikulin
Контактирајте го продавачот
0,24 € PLN 1 PLN
Седишта 60 Број на врати 2
Година 2002 Километража 1123000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 59+1+1 Број на врати 2
Година 2011 Километража 526000 км Сила
Чехија, Sedlnice
Контактирајте го продавачот
114.999 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 59
Година 06/2016 Километража 915000 км Сила
Полска, DZWOLA
Контактирајте го продавачот
15.040 € PLN 64.000 PLN
Седишта 53
Година 2000 Километража 567000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Седишта 33 Број на врати 2
Година 1994 Километража 813426 км Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
12.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 51 Број на врати 2
Година 2002 Километража 110142 км Сила
Романија, Roman
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 51
Година 1989-04 Километража 1235000 км Сила
Австрија, Gratkorn/Graz
Контактирајте го продавачот
27.251 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 58
Година 2010-08 Километража 422000 км Сила
Германија, Bad Wörishofen
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 71+1+1
Година 10/2007 Километража 830000 км Сила
Хрватска, Radoboj
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 48+2 Број на врати 2
Година 04/2002 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Седишта 55+1+1 Број на врати 2
Година 2008 Километража 1440936 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
123.999 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 61
Година 2017 Километража 560000 км Сила
Полска, DZWOLA
Контактирајте го продавачот
119.999 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 61
Година 2016 Километража 873000 км Сила
Полска, DZWOLA
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Евро Euro 4 Седишта 42 Број на врати 2
Година 2008 Километража 483000 км Сила
Црна Гора
Контактирајте го продавачот
154.600 € PLN 658.000 PLN
Евро Euro 6 Седишта 67
Година 12/2016 Километража 310000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 51 Број на врати 2
Година 2007-04 Километража 562476 км Сила
Германија, Mahlberg - Orschweier
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 48 Број на врати 2
Година 2004-12-21 Километража 285445 км Сила
Германија, Mahlberg - Orschweier
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи