Филтри -

Автобуси Temsa

Резултати од пребарување: 87 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

87 огласа: Автобуси Temsa

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Евро
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Приградски автобус
Седишта 35
Година 2004 Сила Евро Euro 3
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
10.560 € PLN 45.000 PLN
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 53 Број на врати 2
Година 2007 Сила Евро Euro 5
Полска, Trzęsówka
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Туристички автобус
Седишта 36
Година 2019-05-09 Сила Евро Euro 6
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
94.900 €
Туристички автобус
Седишта 34
Година 2017-05-30 Сила Евро Euro 6
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
аукција 21.310 € DKK 159.000 DKK
Туристички автобус
Година 2013 Сила Евро Euro 5
Данска, J
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Приградски автобус
Седишта 74
Година 2008-03-05 Сила Евро Euro 4
Белгија, Tildonk
туристички автобус Temsa MD9 туристички автобус Temsa MD9 туристички автобус Temsa MD9
3
Контактирајте го продавачот
65.490 € PLN 279.000 PLN
Туристички автобус
Седишта 36
Година 03/2013 Сила Евро
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
81.920 € PLN 349.000 PLN
Приградски автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 34
Година 09/2016 Сила Евро Euro 6
Полска, Strawczyn
Контактирајте го продавачот
7.722 € PLN 32.900 PLN
Приградски автобус
Седишта 64
Година 2005 Сила Евро
Полска, Pułtusk
Контактирајте го продавачот
15.700 € PLN 66.900 PLN
Приградски автобус
Седишта 64
Година 12/2009 Сила Евро
Полска, Pułtusk
Контактирајте го продавачот
16.410 € PLN 69.900 PLN
Приградски автобус
Седишта 63
Година 12/2009 Сила Евро
Полска, Pułtusk
Контактирајте го продавачот
55.860 € PLN 238.000 PLN
Туристички автобус
Седишта 34
Година 08/2017 Сила Евро Euro 6
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
59.950 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 49+1+1 Број на врати 2
Година 06/2013 Сила Евро Euro 5
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Суспензија пружина/пружина Седишта 33+1 Број на врати 2 Багажник 3 м³
Година 2024 Сила Евро Euro 6
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 33 Багажник 5 м³
Година 01/2023 Сила Евро Euro 6
Португалија, Cernache do Bonjardim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Школскиот автобус
Седишта 30
Година Сила Евро Euro 6
Португалија, Cernache do Bonjardim
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Приградски автобус
Седишта 55 Број на врати 2
Година 09/2005 Сила Евро
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 56
Година 2006 Сила Евро Euro 3
Германија, Allershausen
Контактирајте го продавачот
15.260 € PLN 65.000 PLN
Туристички автобус
Седишта 55
Година 09/2007 Сила Евро
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Приградски автобус
Седишта 35+1+1
Година 8/2013 Сила Евро Euro 5
Италија, Bussolengo (VR)
Контактирајте го продавачот
144.950 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 53+1+1 Број на врати 2
Година 10/2017 Сила Евро Euro 6
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
235.800 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 53+1+1
Година 2019 Сила Евро Euro 6
Турција
Контактирајте го продавачот
190.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 53+1+1
Година 2021 Сила Евро Euro 6
Турција
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Приградски автобус
Суспензија пружина/пружина Седишта 29+1
Година 2023 Сила Евро Euro 6
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Седишта 41
Година 2023 Сила Евро
Турција, Karatay- Konya
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 87 огласа
Прикажи
Претплати се