Филтри -

Автобуси IVECO

Резултати од пребарување: 317 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

317 огласа: Автобуси IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Евро
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 55
Година 1997 Сила Евро Euro 2
Германија, Allershausen
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 54+1+1 Број на врати 3 Багажник 10 м³
Година 08/2019 Сила Евро Euro 6
Германија, Malsch
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
46.180 € PLN 200.000 PLN
Приградски автобус
Суспензија пружина/пружина Седишта 34
Година 01/2014 Сила Евро Euro 5
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
66.960 € PLN 290.000 PLN
Приградски автобус
Суспензија пружина/пневматски Седишта 29
Година 07/2016 Сила Евро Euro 6
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
80.600 € PLN 349.000 PLN
Панорамски автобус
Суспензија пружина/пневматски Седишта 28
Година 03/2016 Сила Евро Euro 6
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
108.500 € PLN 470.000 PLN
Туристички автобус
Седишта 31
Година 12/2018 Сила Евро
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55
Година 2002 Сила Евро Euro 3
Шпанија, Bedia Vizcaya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 55
Година 2001 Сила Евро
Шпанија, Bedia Vizcaya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Година 2006 Сила Евро
Шпанија, SANT JORDI
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Туристички автобус
Седишта 57
Година 2005 Сила Евро
Шпанија, SANT JORDI
Контактирајте го продавачот
9.300 €
Туристички автобус
Седишта 57
Година 2006-10 Сила Евро
Шпанија, SANT JORDI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 61
Година 2007 Сила Евро
Шпанија, SANT JORDI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Година 2006 Сила Евро
Шпанија, SANT JORDI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 57
Година 2007 Сила Евро
Шпанија, SANT JORDI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Панорамски автобус
Седишта 57
Година 10/2007 Сила Евро
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Панорамски автобус
Година 2008 Сила Евро
Шпанија
панорамски автобус IVECO ANDECAR V панорамски автобус IVECO ANDECAR V панорамски автобус IVECO ANDECAR V
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Панорамски автобус
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2007 Сила Евро Euro 4
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 63
Година 08/2016 Сила Евро Euro 6
Франција, Orléans
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55
Година 2009 Сила Евро Euro 4
Шпанија, Bedia Vizcaya
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 55 Број на врати 2
Година 2002-06 Сила Евро Euro 3
Шпанија, Alberique
Контактирајте го продавачот
264.900 €
Приградски автобус
Седишта 53
Година 2024-04-17 Сила Евро Euro 6
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
108.100 € PLN 468.000 PLN
Приградски автобус
Седишта 48
Година 11/2016 Сила Евро
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
аукција 31.508 € Со вклучен ДДВ
Приградски автобус
Седишта 17+ 22
Година 2014 Сила Евро
Франција
градски автобус IVECO Crossway LE, 360PS,AC градски автобус IVECO Crossway LE, 360PS,AC градски автобус IVECO Crossway LE, 360PS,AC
3
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Градски автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 39
Година 07/2017 Сила Евро Euro 6
Германија, Hamburg
приградски автобус IVECO FERQUI приградски автобус IVECO FERQUI приградски автобус IVECO FERQUI
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Седишта 33
Година 03/2015 Сила Евро Euro 6
Франција, Orléans
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 317 огласа
Прикажи
Претплати се