Филтри -

Автобуси VDL

Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

85 огласа: Автобуси VDL

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Евро
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Година Сила Евро
Италија, Cannara (PG)
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 41
Година 09/2008 Сила Евро
Холандија, Susteren
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 40
Година 05/2003 Сила Евро
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Туристички автобус
Седишта 61
Година 03/2015 Сила Евро Euro 6
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
154.900 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 51 Број на врати 2
Година 2017 Сила Евро Euro 6
Полска, Augustów
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Туристички автобус
Седишта 61
Година 04/2016 Сила Евро Euro 6
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Туристички автобус
Седишта 61
Година 06/2016 Сила Евро Euro 6
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Туристички автобус
Седишта 61
Година 05/2015 Сила Евро Euro 6
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
20.550 € PLN 89.000 PLN
Градски автобус
Седишта 41
Година 05/2013 Сила Евро Euro 5
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 50
Година 2013 Сила Евро Euro 5
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Туристички автобус
Седишта 61
Година 04/2016 Сила Евро Euro 6
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
83.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 57
Година 03/2015 Сила Евро Euro 6
Франција, Orléans
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Туристички автобус
Година 1997 Сила Евро
Норвешка, Rakkestad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 35+1+1
Година 2006 Сила Евро
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 61
Година 08/2011 Сила Евро Euro 5
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Приградски автобус
Година 2010-11 Сила Евро Euro 5
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
205.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Број на врати 2
Година 2016 Сила Евро Euro 6
Полска, Augustów
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Туристички автобус
Седишта 61
Година 05/2012 Сила Евро Euro 5
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Двокатен автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 83+2+1
Година 2013 Сила Евро Euro 5
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 50
Година 2002 Сила Евро Euro 4
Холандија, Kruiningen
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Градски автобус
Година 2010-12 Сила Евро Euro 5
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Градски автобус
Седишта 43+61
Година 2010-12 Сила Евро Euro 5
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Градски автобус
Број на врати 3
Година 2006-10 Сила Евро Euro 4
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
129.500 €
Туристички автобус
Седишта 32
Година Сила Евро Euro 6
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Градски автобус
Седишта 84
Година 06/2016 Сила Евро Euro 6
Полска, Grodkowice
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Претплати се