Филтри -

Автобуси Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 768 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

768 огласа: Автобуси Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Евро
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Туристички автобус
Седишта 23
Година 04/2010 Сила Евро Euro 4
Литванија, Vilnius
UAB GEDAIVA
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 51 Број на врати 2
Година 2011 Сила Евро Euro 5
Северна Македонија, Прилеп
градски автобус Mercedes-Benz Conecto градски автобус Mercedes-Benz Conecto градски автобус Mercedes-Benz Conecto
3
Контактирајте го продавачот
67.670 € PLN 290.000 PLN
Градски автобус
Седишта 91 Број на врати 2
Година 12/2014 Сила Евро Euro 6
Полска, Józefin
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
128.300 € PLN 550.000 PLN
Градски автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 61 Број на врати 3
Година 11/2016 Сила Евро Euro 6
Полска, Józefin
Контактирајте го продавачот
200.700 € PLN 860.000 PLN
Зглобен автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 40+1+ 98 Број на врати 4
Година 12/2016 Сила Евро Euro 6
Полска, Józefin
Контактирајте го продавачот
169.950 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 44+2+1 Број на врати 2
Година 05/2016 Сила Евро Euro 6
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Школскиот автобус
Суспензија пружина/пружина
Година 03/2003 Сила Евро
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Туристички автобус
Седишта 16
Година 11/2015 Сила Евро Euro 5
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 20 Број на врати 2
Година 07/2012 Сила Евро Euro 5
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
66.429 € Со вклучен ДДВ
Приградски автобус
Година 2013-07-29 Километража 367041 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 30
Година 2012-05 Сила Евро Euro 5
Италија, Verona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55
Година 01/1990 Сила Евро
Германија, Hamburg
градски автобус Mercedes-Benz Citaro за делови градски автобус Mercedes-Benz Citaro за делови градски автобус Mercedes-Benz Citaro за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Градски автобус
Година 2009 Сила Евро
Германија, Isterberg
Контактирајте го продавачот
99.480 € HUF 38.890.000 HUF
Туристички автобус
Седишта 52
Година 09/2011 Сила Евро Euro 5
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
16.100 € Без ДДВ
Приградски автобус
Седишта 21
Година 05/2008 Сила Евро
Полска, Stawiguda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 57
Година 2006 Сила Евро
Шпанија, SANT JORDI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 29
Година 2007 Сила Евро
Шпанија, SANT JORDI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Година 2006 Сила Евро
Шпанија, SANT JORDI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 29
Година 2007 Сила Евро
Шпанија, SANT JORDI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 57
Година 2005 Сила Евро
Шпанија, SANT JORDI
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Приградски автобус
Седишта 49+1
Година 11/1999 Сила Евро Euro 2
Романија, TIMIS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Година Сила Евро Euro 5
Полска
Контактирајте го продавачот
132.979 € Со вклучен ДДВ
Туристички автобус
Евро Euro 5
Година 2012-02-23 Километража 475638 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
74.670 € PLN 320.000 PLN
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 49 Број на врати 2
Година 2008 Сила Евро Euro 6
Полска, Augustów
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 61+2 Број на врати 2
Година 2016 Сила Евро Euro 6
Полска, Augustów
Контактирајте го продавачот
147.000 € PLN 630.000 PLN
Туристички автобус
Суспензија со пружина Седишта 31 Број на врати 1
Година 2024 Сила Евро Euro 6
Полска, Augustów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 768 огласа
Прикажи