Филтри -

Автобуси Otokar

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

47 огласа: Автобуси Otokar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Евро
Контактирајте го продавачот
112.000 €
Приградски автобус
Седишта 29+1 Број на врати 2
Година 2022 Сила Евро Euro 6
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
143.000 €
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 35+1+1 Број на врати 2
Година 2024 Сила Евро Euro 6
Турција, İstanbul
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Туристички автобус
Седишта 35+1+1 Број на врати 2
Година 2021 Сила Евро Euro 6
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
155.000 €
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 40 Број на врати 2
Година 2024 Сила Евро Euro 6
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
125.000 € Со вклучен ДДВ
Приградски автобус
Седишта 27+1+1
Година 04/2023 Сила Евро Euro 6
Турција, BAYRAMPAŞA-İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
135.000 € Со вклучен ДДВ
Приградски автобус
Седишта 35+1+1
Година 05/2023 Сила Евро Euro 6
Турција, BAYRAMPAŞA-İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
130.000 € Со вклучен ДДВ
Приградски автобус
Седишта 31+1+1=33 Број на врати 2
Година 06/2023 Сила Евро Euro 6
Турција, BAYRAMPAŞA-İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
124.900 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 36 Број на врати 2
Година 2020-07 Сила Евро Euro 6
Германија, Mahlberg - Orschweier
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Градски автобус
Седишта 26 Број на врати 2
Година 2014-12 Сила Евро Euro 5
Германија, Mahlberg - Orschweier
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Приградски автобус
Суспензија пружина/пневматски Седишта 30 Број на врати 2
Година 2016 Сила Евро Euro 5
Романија, Bacău
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Приградски автобус
Седишта 34
Година 2009 Сила Евро Euro 4
Белгија, Dilsen-Stokkem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 43 Багажник 5.5 м³
Година 2024 Сила Евро Euro 6
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
129.200 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 37
Година 2023 Сила Евро Euro 6
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Школскиот автобус
Седишта 29+1+1 Број на врати 2
Година 2009-08-09 Сила Евро Euro 5
Белгија, Saint-Ghislain
Контактирајте го продавачот
44.340 € PLN 190.000 PLN
Туристички автобус
Суспензија пружина/пневматски Седишта 33 Број на врати 2
Година 02/2015 Сила Евро Euro 6
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 37
Година 05/2015 Сила Евро Euro 6
Франција, Orléans
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Година 08/2011 Сила Евро Euro 5
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
23.100 € PLN 99.000 PLN
Приградски автобус
Суспензија пружина/пружина Седишта 34
Година 07/2009 Сила Евро
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Седишта 33+1
Година 2013 Сила Евро
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 63
Година 07/2016 Сила Евро Euro 6
Франција, St Genis Laval
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 55
Година 2016-07 Сила Евро Euro 6
Франција, St Genis Laval
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 37+1+1
Година 2010 Сила Евро Euro 5
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
43.870 € PLN 188.000 PLN
Туристички автобус
Седишта 41 Број на врати 2
Година 2013 Сила Евро Euro 5
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
34.770 € PLN 149.000 PLN
Приградски автобус
Суспензија пружина/пневматски Седишта 34 Број на врати 2
Година 07/2011 Сила Евро Euro 5
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Панорамски автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 67 Број на врати 2
Година 02/2009 Сила Евро Euro 4
Италија, Rome
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи