Филтри -

Камиони Tatra од Холандија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони Tatra од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 11000 л Суспензија пружина/пружина
Година 1974 Километража 57121 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 1987 Километража 495742 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Камион за шлепување
Носивост 4140 кг
Година 1984 Километража 14766 км Сила
Холандија, LA Breda
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Камион кипер
Носивост 15300 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 391215 км Сила
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2018-02-15 Километража 103097 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 1
Година Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Камион-шасија
Носивост 15300 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 48042 км Сила
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 29155 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 95354 км Сила
Холандија, Andelst
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се