Филтри -

Камиони Scania од Украина

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

16 огласа: Камиони Scania од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
35.300 US$ EUR ≈ 32.560 €
Камион кипер
Носивост 20000 кг Зафатнина 15 м³
Година 2003 Километража 504751 км Сила
Украина, Рогатин
Контактирајте го продавачот
57.500 US$ EUR ≈ 53.040 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг
Година 2008 Километража 655000 км Сила
Украина, Рогатин
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 57.200 €
Камион кипер
Зафатнина 26 м³
Година 2015 Километража 300000 км Сила
Украина, Kyiv
камион фургон Scania R480 + приколка фургон
1
Контактирајте го продавачот
19.995 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 900000 км Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на зрна
Носивост 30000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Украина, Дніпровський район
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 21000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, Дніпровський район
нови камион кипер Scania Р 280 нови камион кипер Scania Р 280 нови камион кипер Scania Р 280
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 29000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Украина, Дніпровський район
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 50000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, Дніпровський район
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Година 2006 Километража 500000 км Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
48.500 €
Камион со завеса
Година 2012 Километража 1157000 км Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
69.700 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 2017 Километража 553 км Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
93.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³
Година 2018 Километража 75974 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Носивост 26500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 430000 км Сила
Украина, Дніпровський район
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.350 €
Камион кипер
Година 2001 Километража Сила
Украина, м. Луцьк
камион кипер Scania R124LA
1
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.350 €
Камион кипер
Година 2002 Километража Сила
Украина, м. Луцьк
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.350 €
Камион кипер
Година 2002 Километража Сила
Украина, м. Луцьк
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи