Филтри -

Камиони Scania од Словачка

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

20 огласа: Камиони Scania од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.990 € Со вклучен ДДВ
Камион рол кипер
Година 02/2007 Километража 301000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
101.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13480 кг Евро Euro 6 Зафатнина 57 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 420784 км Сила
Словачка, Ličartovce
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 06/2006 Километража 1344087 км Сила
Словачка, Brzotín
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 01/1996 Километража 565764 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 01/1996 Километража 565764 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
45.500 €
Камион кипер
Носивост 9600 кг Евро Euro 4 Суспензија хидраулично
Година 10/2008 Километража 388403 км Сила
Словачка, Veľké Kapušany
Контактирајте го продавачот
аукција 248.000 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 07/2023 Километража 11500 км Сила
Словачка, Žilina 4
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 2478000 км Сила
Словачка, Senec
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 967000 км Сила
Словачка, Nesvady
Контактирајте го продавачот
71.990 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 10700 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 343690 км Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Камион за транспорт на возила
Година 1998 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2004 Километража Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион кипер
Година 2001 Километража 700000 км Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион за транспорт на возила
Година 1999 Километража Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
71.990 €
Камион со рамна платформа
Носивост 10700 кг
Година 2014 Километража 343690 км Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 839500 км Сила
Словачка, Senec
Контактирајте го продавачот
41.500 €
Камион рол кипер
Носивост 9000 кг Евро Euro 4
Година 07/2008 Километража 519474 км Сила
Словачка, Veľké Kapušany
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион кипер
Година 2004 Километража Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2001 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 9500 кг Евро Euro 4
Година 2006 Километража 331779 км Сила
Словачка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се