Филтри -

Камиони Scania од Литванија

Резултати од пребарување: 118 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

118 огласа: Камиони Scania од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 17.000 €
Камион кипер
Носивост 16825 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 750000 км Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 07/2013 Километража 1100000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Камион кипер
Година 1991 Километража 739515 км Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 03/1999 Километража Сила
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
аукција 4.800 €
Камион кипер
Носивост 3250 кг
Година 1986 Километража 94365 км Сила
Литванија, Kretingalė
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 16120 кг Евро Euro 2 Зафатнина 18.25 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2000 Километража 1147433 км Сила
Литванија, Kretingalė
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион рол кипер
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража 669186 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион платформа
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 405712 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 1988 Километража 641000 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1985 Километража 805799 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1995 Километража 829730 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 1989 Километража 366261 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 52400 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994 Километража 812000 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 02/1985 Километража 116000 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 1010418 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 14780 кг Евро Euro 5 Зафатнина 56.16 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2011 Километража 995000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7410 кг Евро Euro 4 Зафатнина 52.23 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2008 Километража 750000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 15500 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2008 Километража 830000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.999 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 17820 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2016 Километража 938000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17500 кг Евро Euro 2 Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/1999 Километража 840000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12700 кг Евро Euro 5 Зафатнина 56.99 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2011 Километража 980000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 9600 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2008 Километража 547000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.600 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 9500 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2008 Километража 465000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 3 Зафатнина 47 м³
Година 2001 Километража 576943 км Сила
Литванија, Klaipėda
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 118 огласа
Прикажи
Претплати се