Филтри -

Камиони Scania од Холандија

Резултати од пребарување: 508 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

508 огласа: Камиони Scania од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
камион кипер Scania 94C камион кипер Scania 94C камион кипер Scania 94C
3
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 26000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Heerenveen
Контактирајте го продавачот
26.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14421 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2015 Километража 1228090 км Сила
Холандија, Sint Jansteen
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 16100 кг Евро Euro 6
Година 07/2018 Километража 637000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9220 кг Евро Euro 3 Зафатнина 50.02 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-11-04 Километража 760787 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.950 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 750 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 704372 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
57.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 02/2022 Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
169.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 6195 кг Евро Euro 6
Година 08/2022 Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7780 кг Евро Euro 5
Година 03/2012 Километража 543818 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 9760 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 474213 км Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
11.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7645 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-08-27 Километража 1120133 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 9425 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2018 Километража 883445 км Сила
Холандија, Gendt
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 9453 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2018 Километража 873532 км Сила
Холандија, Gendt
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9585 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2015 Километража 612660 км Сила
Холандија, Gendt
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 16230 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2015 Километража 878963 км Сила
Холандија, Gendt
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 9425 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2018 Километража 862266 км Сила
Холандија, Gendt
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 11840 кг Евро Euro 4 Зафатнина 45.94 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2008 Километража 460740 км Сила
Холандија, Gendt
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13355 кг Евро Euro 6
Година 2014-09-09 Километража 1232000 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 16220 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2018 Километража 400298 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8690 кг Суспензија пружина/пружина
Година 08/1988 Километража 607225 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
215.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 153 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
298.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 118 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2017 Километража 758180 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2017 Километража 758180 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2011-09-01 Километража 690230 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 6640 кг Евро Euro 6
Година 2013-07-04 Километража 511602 км Сила
Холандија, Mijdrecht
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 508 огласа
Прикажи