Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Србија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

15 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Србија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Продавница на камион
Евро Euro 6
Година 2015-09 Километража 538736 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 3
Година 10/2004 Километража 800000 км Сила
Србија, НС
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2020-11 Километража 18043 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2014-03-03 Километража 82021 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 08/1994 Километража 599000 км Сила
Србија, Beograd
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион-шасија
Година 02/2003 Километража 1000000 км Сила
Србија, НС
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2013-11 Километража 399980 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 450000 км Сила
Србија, Adrani
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2020-12 Километража 6935 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 4824 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-01 Километража 449170 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 376000 км Сила
Србија, Pozega
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Носивост 24260 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 991016 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4895 кг Евро Euro 3
Година 2006-04 Километража 365421 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2020-11 Километража 18043 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
15.500 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1 Зафатнина 6 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 1978 Километража Сила
Србија, БГ
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се