Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Бугарија

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

35 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.610,19 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 7050 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 354000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
14.827,69 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 1780 кг Евро Euro 2
Година 2000 Километража 159000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион со церада Mercedes-Benz Atego 1529
1
Контактирајте го продавачот
18.300 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 7400 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2010 Километража 699000 км Сила
Бугарија, Sofia
камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 2341 камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 2341 камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 2341
3
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Камион за транспорт на возила
Година 09/2010 Километража Сила
Бугарија, Pazardzhik
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2012 Километража Сила
Бугарија, Ognyanovo
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на зрна
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2014 Километража 980000 км Сила
Бугарија, Pazardzhik
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2014 Километража 980000 км Сила
Бугарија, Pazardzhik
камион за транспорт на возила Mercedes-Benz Actros 1844 Euro 5 2012 камион за транспорт на возила Mercedes-Benz Actros 1844 Euro 5 2012
2
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 07/2012 Километража Сила
Бугарија, Pazardzhik
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2016 Километража 580000 км Сила
Бугарија, Ognyanovo
Контактирајте го продавачот
14.827,69 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 1780 кг Евро Euro 2
Година 2000 Километража 159000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
20.963,29 €
Камион-ладилник
Носивост 15000 кг Евро Euro 4
Година 2006 Километража 603000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
камион за шлепување Mercedes-Benz 416 CDI камион за шлепување Mercedes-Benz 416 CDI камион за шлепување Mercedes-Benz 416 CDI
3
Контактирајте го продавачот
9.203 € BGN 18.000 BGN
Камион за шлепување
Евро Euro 2
Година 05/2002 Километража 320000 км Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 14210 кг Евро Euro 5
Година 10/2011 Километража 1033000 км Сила
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
37.273,75 €
Камион со рамна платформа
Носивост 9550 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 610000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14000 кг
Година 09/2007 Километража 939764 км Сила
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
48.573,47 €
Камион кипер
Носивост 16400 кг Евро Euro 5
Година 2006 Километража 475000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Носивост 28000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 14 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 802000 км Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
29.140 € BGN 57.000 BGN
Камион-шасија
Носивост 25000 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 716000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
41.930 € BGN 82.000 BGN
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 455000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
70.560 € BGN 138.000 BGN
Камион кипер
Носивост 33000 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 589000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
29.140 € BGN 57.000 BGN
Камион кипер
Носивост 32000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.01195 м³
Година 2000 Километража 661000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 4
Година 07/2007 Километража 500000 км Сила
Бугарија, Koprinka
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион со рамна платформа
Година 02/1992 Километража 888777 км Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 30000 кг
Година 07/1990 Километража 450000 км Сила
Бугарија, Burgas
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Камион со завеса
Евро Euro 4
Година 12/2006 Километража 264000 км Сила
Бугарија
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се