Филтри -

Камиони IVECO од Словенија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони IVECO од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.000 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Носивост 3900 кг
Година 02/2008 Километража 343684 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Камион кипер
Носивост 11800 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1988 Километража 164000 км Сила
Словенија
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 403000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 21220 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 584000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
15.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2900 кг Евро Euro 4 Зафатнина 3.76 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 350000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион кипер
Година 02/2005 Километража 95000 км Сила
Словенија, Novo Mesto
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 13710 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1983 Километража 465000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Носивост 6900 кг Евро Euro 3 Зафатнина 16.3 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 721000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Камион платформа
Носивост 11400 кг Суспензија пружина/пружина
Година 05/1971 Километража 400000 км Сила
Словенија
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се