Филтри -

Камиони IVECO од Финска

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Камиони IVECO од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 2650 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража 2499 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
240.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 43 м³
Година 2019 Километража 187200 км Сила
Финска, Kangasala
Контактирајте го продавачот
288.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 275000 км Сила
Финска, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 935968 км Сила
Финска, Oulu
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 186000 км Сила
Финска, Kangasala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 307505 км Сила
Финска, Kangasala
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 20295 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 261999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
250.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 225000 км Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2650 кг
Година 2008 Километража 638000 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
93.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 2600 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 21300 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 484000 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 14100 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Камион рол кипер
Носивост 8800 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража Сила
Финска, Vantaa River
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Камион со кука за подигање товар
Година 2003 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 16310 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 224999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 1065 кг Зафатнина 2.82 м³
Година 2017 Километража 189999 км Сила
Финска, Tupos, Pohjois-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15300 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 493000 км Сила
Финска, Tupos (Oulu), Pohjois-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 22120 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 307999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Камион кипер
Носивост 19750 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 560000 км Сила
Финска, Vantaa River
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6700 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 658999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2018 Километража Сила
Финска, Munsala
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 15850 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 409999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1750 кг
Година 2015 Километража 449999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
78.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7710 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 27500 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се