Филтри -

Камиони DAF од Германија

Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

133 огласа: Камиони DAF од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Евро Euro 6 Зафатнина 52.93 м³
Година 2016 Километража 598000 км Сила
Германија, Dorsten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на коњи
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 598000 км Сила
Германија, Dorsten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
110.550 € Со вклучен ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 100 км Сила
Германија, Zimmern o.R.
Контактирајте го продавачот
45.100 € Со вклучен ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-05 Километража 498201 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2015-03 Километража 249000 км Сила
Германија, Hameln
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 167000 км Сила
Германија, Neuss
Контактирајте го продавачот
26.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 10.06 м³
Година 2007 Километража 430099 км Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
35.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14650 кг Евро Euro 6 Зафатнина 49.63 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-07 Километража 703675 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
41.300 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 170000 км Сила
Германија, Neuss
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 789000 км Сила
Германија, Neuss
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Зафатнина 7.95 м³
Година 2023-01 Километража 499 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Зафатнина 7.95 м³
Година 2023-01 Километража 499 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 201000 км Сила
Германија, Neuss
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Зафатнина 7.95 м³
Година Километража 499 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 7700 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел AK 12.T
Година 2014-09 Километража 368000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2011-04 Километража 592509 км Сила
Германија, Oberhausen
Контактирајте го продавачот
43.910 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-05 Километража 535186 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
259.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 8120 кг Евро Euro 6 Зафатнина 95.59 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 2007-08 Километража 560000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Камион-шасија
Евро Euro 4
Година 2006-03 Километража 350000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Носивост 14060 кг Евро Euro 6 Зафатнина 16.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-01 Километража 877897 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
24.157 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2015-01 Километража 208217 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2013-05 Километража 434000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
45.950 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Носивост 11500 кг Евро Euro 5
Година 2011-04-01 Километража 667581 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 6550 кг Зафатнина 86.8 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 426438 км Сила
Германија, Bakum
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се