Филтри -

Камиони за шлепување од Италија

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Камиони за шлепување од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 351000 км Сила
Италија, Bolzano
Контактирајте го продавачот
8.600 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Isoli Модел sv Макара макара
Година 02/1976 Километража 170000 км Сила
Италија, Fasano
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Носивост 2300 кг Евро Euro 2
Година 10/2000 Километража 150499 км Сила
Италија, Surano (LE)
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Евро Euro 1
Година 11/2000 Километража 124250 км Сила
Италија, Surano (LE)
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Модел SCARRABILE
Година 1992 Километража 422000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 404833 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 580303 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Година 11/2023 Километража Сила
Италија, Foiano della Chiana
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Евро Euro 5 Марка на каросерија Andreis Модел Pianale girevole
Година 2015 Километража 260000 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Макара макара
Година 2013 Километража 20000 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Andreis Модел 2000 T2 Макара макара
Година 09/2020 Километража 39000 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Марка на каросерија Andreis
Година 2015 Километража 196000 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
66.000 €
Марка на каросерија Andreis Модел Pianale con braccio gru centrale a scomparsa
Година 2015 Километража 196000 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
61.000 €
Марка на каросерија Andreis Модел Pianale verricello nuovo, plateau et treuil neuf
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Евро Euro 6 Марка на каросерија Andreis Модел Pianale scarrabile , plateau coulissant
Година 2023 Километража 50 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Марка на каросерија Andreis Модел Pianale e forca , plateau et panier
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
83.000 €
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
66.000 €
Евро Euro 5 Марка на каросерија Andreis Модел Pianale con braccio gru centrale
Година 02/2015 Километража 260000 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Марка на каросерија Andreis Модел Doppio piano con forca gru
Година 02/2015 Километража 260000 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Марка на каросерија Andreis Модел Pianale e forca gru ,, plateau et fleche
Година 2015 Километража 260000 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Модел omars Макара макара
Година 1980 Километража 118000 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Носивост 12400 кг Евро Euro 5 Макара макара
Година 2013 Километража 451986 км Сила
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 465322 км Сила
Италија, Rimini
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се