Филтри -

Камиони за шлепување VOLVO од Холандија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување VOLVO од Холандија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Носивост 1710 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1997 Километража 262810 км Сила 136 кс
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 26145 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-05-06 Километража 718000 км Сила 428 кс
Холандија, Geffen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 01/2007 Километража 392000 км Сила 240 кс
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3315 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 165986 км Сила 246 кс
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 321000 км Сила 280 кс
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
79.400 € Без ДДВ
Носивост 19697 кг Евро Euro 5
Година 05/2011 Километража 559363 км Сила 450 кс
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
62.450 € Без ДДВ
Носивост 5953 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 98145 км Сила 256 кс
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Носивост 3690 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1988 Километража 436795 км Сила 180 кс
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
7 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се