Филтри -

Камиони со церада JAC

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Камиони со церада JAC

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 39.600 €
Носивост 6500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Украина, Святопетрівське
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се