Филтри -

Камиони фургони JAC

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи

6 огласа: Камиони фургони JAC

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
11.570 US$ ≈ 10.670 €
2016
110000 км
Чиле
Контактирајте го продавачот
12.010 US$ ≈ 11.070 €
2016
Чиле
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
30.780 € 135.000.000 COP
Носивост 7000 кг
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
15.510 € 67.990.000 COP
Носивост 3800 кг Зафатнина 25.39 м³
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
31.470 € 138.000.000 COP
2021
149000 км
Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 7000 кг Зафатнина 35.25 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
нови камион фургон JAC JAC N56 нови камион фургон JAC JAC N56 нови камион фургон JAC JAC N56
3
цена на барање
2023
Носивост 3445 кг
Киргистан
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи