Филтри -

Камиони-ладилници JAC

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници JAC: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион-ладилник JAC Изотермический фургон на шасси JAC N56 нови камион-ладилник JAC Изотермический фургон на шасси JAC N56 нови камион-ладилник JAC Изотермический фургон на шасси JAC N56
3
Контактирајте го продавачот
25.960 € KZT 13.000.000 KZT
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/2021 Километража 30 км Сила 150 кс
Казахстан, Атырау
Контактирајте го продавачот
34.950 € KZT 17.500.000 KZT
Носивост 4200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/2021 Километража 30 км Сила 152 кс
Казахстан, Атырау
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
21.670 € RUB 1.850.000 RUB
Носивост 4000 кг Евро Euro 4
Година 2017 Километража Сила 152 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
нови камион-ладилник JAC Изотермический фургон с ХОУ JAC N 80 нови камион-ладилник JAC Изотермический фургон с ХОУ JAC N 80 нови камион-ладилник JAC Изотермический фургон с ХОУ JAC N 80
3
Контактирајте го продавачот
37.950 € KZT 19.000.000 KZT
Носивост 4695 кг Евро Euro 5 Зафатнина 28.6 м³
Година 2021 Километража Сила 152 кс
Казахстан, Атырау
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се