Филтри -

Камиони-ладилници Ford

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Камиони-ладилници Ford

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2009 Километража 479317 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
нови камион-ладилник Ford Trucks 2533 LR
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 38.7 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
15.100 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 12/2016 Километража 222000 км Сила
Шпанија, Seville
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се