Филтри -

Камиони кипер Ford

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

28 огласа: Камиони кипер Ford

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
камион кипер Ford 4x2 Dropside Tipper Lorry, Manual Gearbox
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1961 Километража 35027 км Сила
Обединето Кралство, Slough
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
99.800 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 79000 км Сила
Украина, Kyiv
камион кипер Ford CARGO 5032 E 6x4 T 3-Eixos 2p (diesel)
1
Контактирајте го продавачот
45.600 € BRL 275.000 R$
Година 2007 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
118.000 € Без ДДВ
Носивост 27000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Alkè Начин на истовар задна
Година 08/2022 Километража 2000 км Сила
Грузија, Tbilisi
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина Модел ARSLAN HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 11/2018 Километража 135000 км Сила
Полска, Nowe Iganie
Контактирајте го продавачот
27.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 5000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 131631 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
37.080 € CLP 38.060.000 CLP
Година 2014 Километража 114765 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
37.070 € CLP 38.060.000 CLP
Година 2014 Километража 105806 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
16.470 € SEK 191.200 SEK
Носивост 870 кг
Година 2008 Километража 140000 км Сила
Шведска, Uppsala
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Носивост 18000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина Модел BASMORAIS HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 08/2022 Километража 14580 км Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Wielton HARDOX челик HARDOX челик
Година 2024 Километража 30 км Сила
Полска, Głogoczów
Контактирајте го продавачот
104.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 808 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
19.590 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 92800 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
66.720 € Без ДДВ
Носивост 15360 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2022-01-19 Километража 84404 км Сила
Чехија, Holubice
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Година 2008 Километража 50000 км Сила
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
22.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 80800 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
105.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 26320 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18 м³ Начин на истовар задна
Година 2019 Километража 156377 км Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 10.6 м³ Марка на каросерија Molcik Модел S3 HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар тространо
Година 02/2023 Километража Сила
Чехија, Krhanice
нови камион кипер Ford 4142D нови камион кипер Ford 4142D нови камион кипер Ford 4142D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 22 м³ Начин на истовар задна
Година 2022 Километража Сила
Украина
камион кипер Ford
1
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Година 2018 Километража Сила
Романија, campia turzii
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина HARDOX челик HARDOX челик
Година 2018 Километража 309291 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14785 кг
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, Almería
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи