Камиони кипер VOLVO од Португалија

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони кипер VOLVO од Португалија: 34 огласа

камион кипер VOLVO N7 20
10
€ 7.500 USD ≈ US$ 8.541
Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 12/1979 Километража 747200 км Сила
Португалија, Fátima
камион кипер VOLVO N10
8
€ 9.500 USD ≈ US$ 10.819
Суспензија пружина/пружина
Година 03/1988 Километража 952112 км Сила
Португалија, Fátima
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион кипер VOLVO N10
8
€ 11.500 USD ≈ US$ 13.096
Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 440876 км Сила
Португалија, Fátima
камион кипер VOLVO N7 20
8
€ 7.500 USD ≈ US$ 8.541
Суспензија пружина/пружина
Година 09/1985 Километража 456886 км Сила
Португалија, Fátima
Омилени : 0 Споредба : 0
« 1 2 3