Камиони кипер DAF од Португалија

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони кипер DAF од Португалија: 12 огласа

камион кипер DAF CF85 360
12
преговара
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 479336 км Сила 360 кс
Португалија, AGUIM
камион кипер DAF CF85.410
11
преговара
Година 2007 Километража 253999 км Сила 410 кс
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер DAF 2300Ti
9
€ 5.500 USD ≈ US$ 6.263
Година 1980 Километража 594044 км Сила
Португалија, Fátima
камион кипер DAF 85Ati 360
8
€ 16.800 USD ≈ US$ 19.132
Зафатнина V=18 м³
Година 1995 Километража 298000 км Сила
Португалија, Fátima
камион кипер DAF cf 360
4
преговара
Година 2007 Километража 479999 км Сила 360 кс
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
камион кипер DAF CF85 360ATi 8X4 Full Steel Suspension
9
преговара
Евро Euro 2
Година 01/1994 Километража 585000 км Сила
Португалија, Marinha Grande
камион кипер DAF CF85 430 TOP Unit 8x4
9
преговара
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller Начин на истовар тространо
Година 01/2000 Километража 1 км Сила
Португалија, Marinha Grande
камион кипер DAF 85CF 340
9
€ 36.000 USD ≈ US$ 40.997
Година 2005 Километража 366185 км Сила
Португалија, Fátima
камион кипер DAF LF 45.220
13
€ 28.750 USD ≈ US$ 32.741
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Начин на истовар тространо
Година 03/2013 Километража Сила 220 кс
Португалија
камион кипер DAF 95 ATi 380 6x2 Full Steel Suspension
15
преговара
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар странично
Година 09/1990 Километража 1 км Сила
Португалија, Marinha Grande
камион кипер DAF 85CF 380 c/ Intarder
10
€ 39.500 USD ≈ US$ 44.983
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 516665 км Сила 380 кс
Португалија, Fátima
камион кипер DAF 2500 ATI
7
€ 6.000 USD ≈ US$ 6.833
Година 1990 Километража 380000 км Сила
Португалија, Fátima
Омилени : 0 Споредба : 0