Филтри -

Камиони фургони UAZ

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Камиони фургони UAZ

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Камиони фургони"

Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 1860 кг Евро Euro 5
Година 06/2010 Километража 262512 км Сила
Белгија, Roksem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3520 кг Евро Euro 5
Година 05/2012 Километража 366436 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 06/1999 Километража Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 07/2016 Километража 531197 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
24.260 € CZK 599.100 CZK
Носивост 1900 кг
Година 2021 Километража 100918 км Сила
Чехија, Zlín
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7291 кг Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 389000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Носивост 290 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 138541 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.100 €
Носивост 4660 кг Евро Euro 3
Година 2002 Километража 676947 км Сила
Естонија, Rummu alevik
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 5340 кг Евро Euro 6 Зафатнина 40.84 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-04 Километража 454000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 448362 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.390 € SEK 139.000 SEK
Носивост 13384 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 1015924 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8172 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 952623 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 11240 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-10-31 Километража 693881 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
36.340 € PLN 158.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 480000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Носивост 6530 кг
Година 2006 Километража 372059 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 5420 кг Евро Euro 6
Година 02/2019 Километража 277145 км Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Носивост 15340 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2016 Километража 417126 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
камион фургон Krone Zabudowa BDF 2020r // камион фургон Krone Zabudowa BDF 2020r // камион фургон Krone Zabudowa BDF 2020r //
3
Контактирајте го продавачот
3.197 € PLN 13.900 PLN
Година 04/2020 Километража 1000 км Сила
Полска, Turek
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 04/1987 Километража 628000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
21.350 € PLN 92.810 PLN
Носивост 12920 кг Евро Euro 5 Зафатнина 42.34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2009 Километража 590486 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 2880 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-01-26 Километража 210000 км Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража 600000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 1308514 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Autoline
камион фургон Mitsubishi FIGHTER камион фургон Mitsubishi FIGHTER
2
Контактирајте го продавачот
6.450 US$ EUR ≈ 5.981 €
Носивост 3000 кг
Година 2008-03 Километража 991000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9671 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 228000 км Сила
Холандија, Geffen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи