Филтри -

Камиони фургони GINAF

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Камиони фургони GINAF

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 17600 кг Евро Euro 3
Година 2002-11-25 Километража 217910 км Сила
Холандија, Gilze

Други марки во делот "Камиони фургони"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Stockport
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.650 € Без ДДВ
Носивост 6084 кг Евро Euro 6
Година 07/2016 Километража 765800 км Сила
Холандија, Maarsbergen
камион фургон Scania R480 + приколка фургон
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 900000 км Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
34.400 € Без ДДВ
Носивост 8907 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-03 Километража 330000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
30.200 € Без ДДВ
Носивост 2180 кг Евро Euro 6
Година 03/2021 Километража 69570 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
30.950 € Без ДДВ
Носивост 3173 кг Евро Euro 6
Година 04/2021 Километража 47439 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
30.600 € Без ДДВ
Носивост 3180 кг Евро Euro 6
Година 03/2021 Километража 58097 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
30.700 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 03/2022 Километража 57968 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Носивост 12410 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2009 Километража 892181 км Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
14.400 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2014 Километража 860000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
аукција 2.584 € SEK 30.000 SEK
Носивост 12890 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 976466 км Сила
Шведска, Sjöbo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8835 кг Евро Euro 5
Година 03/2013 Километража 219446 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 7475 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 504887 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Носивост 8080 кг Евро Euro 5 Зафатнина 54.6 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2014 Километража 730757 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
23.850 € Без ДДВ
Носивост 7627 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-08-14 Километража 378706 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2020-10 Километража 148733 км Сила
Италија, Piacenza (PC)
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2021-05 Километража 100500 км Сила
Италија, Piacenza (PC)
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2020-11 Километража 44417 км Сила
Италија, Piacenza (PC)
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-11 Километража 93555 км Сила
Италија, Piacenza (PC)
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 353349 км Сила
Италија, Piacenza (PC)
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 37.7 м³
Година 2003-07-10 Километража 721000 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 2325 кг Евро Euro 6 Зафатнина 34.82 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-01-10 Километража 329000 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Контактирајте го продавачот
20.999 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-05-30 Километража 177000 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 20.42 м³
Година 06/2013 Километража 188281 км Сила
Грција, Trikala
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи