Филтри -

Камиони кипер GINAF

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

41 огласа: Камиони кипер GINAF

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 9220 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1997 Километража 583600 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 09/1999 Километража Сила
Чехија, Přerov
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 31190 кг Евро Euro 5
Година 01/2012 Километража 783830 км Сила
Холандија, Voorst
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Носивост 30040 кг Евро Euro 3
Година 08/2002 Километража 1007087 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Носивост 25480 кг Евро Euro 6
Година 2015-11-11 Километража 583971 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15790 кг Евро Euro 3
Година 2001 Километража 382712 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 26060 кг Евро Euro 5
Година 03/2009 Километража 631525 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Носивост 31020 кг Евро Euro 3
Година 03/2002 Километража 685644 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Носивост 29580 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-11-26 Километража 562000 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Носивост 29580 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-02-04 Километража 741000 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 29690 кг Евро Euro 3
Година 10/2005 Километража 747648 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 30318 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 869393 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 27810 кг Евро Euro 5
Година 08/2010 Километража 796525 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 26670 кг Евро Euro 5
Година 11/2013 Километража 599792 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Носивост 23194 кг Евро Euro 5
Година 08/2009 Километража 641000 км Сила
Холандија, Groot-Ammers
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Носивост 28620 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2009 Километража 905698 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Носивост 16110 кг Евро Euro 5
Година 10/2010 Километража 146374 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 1999 Километража 492464 км Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 26900 кг Евро Euro 2
Година 2000-05-03 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 29040 кг Евро Euro 2
Година 2000-09-04 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 27155 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 03/2010 Километража 542803 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 30190 кг Евро Euro 6
Година 11/2015 Километража 726698 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 30190 кг Евро Euro 6
Година 12/2015 Километража 772394 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Модел AO KIEPER MET AFDEK-KLEPPEN
Година 10/2012 Километража 166000 км Сила
Холандија, Andelst
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи