Филтри -

Камиони фургони GAZ

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони GAZ: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион фургон GAZ A21R25
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2021 Километража 200000 км Сила 107 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Контактирајте го продавачот
7.023 € RUB 600.000 RUB
Евро Euro 3 Зафатнина 25 м³
Година 2012 Километража 94430 км Сила 152 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се