Филтри -

Камиони фургони FOTON

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони FOTON: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон FOTON M4 Aumark S
1
Контактирајте го продавачот
19.640 € KZT 9.900.000 KZT
Носивост 3570 кг
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
6.048 € RUB 520.000 RUB
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 121000 км Сила 139 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион фургон FOTON Aumark S нови камион фургон FOTON Aumark S нови камион фургон FOTON Aumark S
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила 152 кс
Украина, Київ
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се