Филтри -

Камиони со церада Foton

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Камиони со церада Foton

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
80.990 € COP 345.000.000 COP
Носивост 10500 кг Зафатнина 47.37 м³
Година Километража 101495 км Сила
Колумбија, Santiago de Cali
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се