Филтри -

Камиони кипер Foton

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

21 огласа: Камиони кипер Foton

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
18.300 US$ EUR ≈ 16.880 €
Носивост 12000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 9.94 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 11/2020 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Autoline
нови камион кипер Foton Auman 10 Wheeler Dump Truck Price - Z нови камион кипер Foton Auman 10 Wheeler Dump Truck Price - Z нови камион кипер Foton Auman 10 Wheeler Dump Truck Price - Z
3
Контактирајте го продавачот
41.000 US$ EUR ≈ 37.810 €
Носивост 30000 кг Зафатнина 14.67 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 10/2022 Километража Сила
Кина, Jinan
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 22250 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Модел HARDOX
Година 06/2015 Километража 95000 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 22250 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Модел HARDOX
Година 06/2015 Километража 95000 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 22250 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Модел HARDOX
Година 06/2015 Километража 213450 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 22250 кг Евро Euro 2 Зафатнина 19.5 м³ Суспензија пружина/пружина Модел HARDOX
Година 06/2015 Километража 160000 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 22250 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Модел HARDOX
Година 06/2015 Километража 95000 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
36.900 € COP 155.300.000 COP
Носивост 3500 кг
Година 2024 Километража Сила
Колумбија, Bogota
Контактирајте го продавачот
37.560 € COP 158.100.000 COP
Носивост 5000 кг
Година 2023 Километража 1 км Сила
Колумбија, Bogota
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 22250 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Модел HARDOX
Година 2015 Километража 144462 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.500 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 03/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.500 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 06/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Зафатнина 8.36 м³ Модел FOTON ТЗ Penta
Година 2022 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер Foton GTL 8x4 Dump Truck | Foton Tipper Truck for Sale - Z нови камион кипер Foton GTL 8x4 Dump Truck | Foton Tipper Truck for Sale - Z нови камион кипер Foton GTL 8x4 Dump Truck | Foton Tipper Truck for Sale - Z
3
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.730 €
Носивост 40000 кг Зафатнина 29.67 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 10/2022 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
46.500 US$ EUR ≈ 42.880 €
Носивост 31000 кг
Година Километража Сила
Кина
нови камион кипер Foton Auman 6x4 Dump Truck for Sale in Mozambique нови камион кипер Foton Auman 6x4 Dump Truck for Sale in Mozambique нови камион кипер Foton Auman 6x4 Dump Truck for Sale in Mozambique
3
Контактирајте го продавачот
46.500 US$ EUR ≈ 42.880 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 44.270 €
Евро Euro 3 Начин на истовар задна
Година 01/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
43.600 US$ EUR ≈ 40.210 €
Евро Euro 4 Начин на истовар задна
Година 01/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
47.000 US$ EUR ≈ 43.350 €
Носивост 40000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 31.46 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 01/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 39.660 €
Носивост 30000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 02/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи