Филтри -

Камиони Volvo од Франција

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

54 огласа: Камиони Volvo од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер Volvo A30G Tombereau Articule камион кипер Volvo A30G Tombereau Articule камион кипер Volvo A30G Tombereau Articule
3
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2018 Километража 6000 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
камион кипер Volvo A30G Tombereau Articule камион кипер Volvo A30G Tombereau Articule
2
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2019 Километража 3500 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
камион кипер Volvo A25G Tombereau Articule камион кипер Volvo A25G Tombereau Articule
2
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2017 Километража 6250 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
камион кипер Volvo A25G Tombereau Articule камион кипер Volvo A25G Tombereau Articule
2
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2017 Километража 4300 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 01/1997 Километража 360000 км Сила
Франција, Acy
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2018 Километража 129048 км Сила
Франција, Chuzelles
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 01/2008 Километража 776000 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 07/2006 Километража 1026694 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7860 кг Евро Euro 5
Година 05/2011 Километража 1122000 км Сила
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 17000 л Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 530000 км Сила
Франција, Saint-Priest
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
Контактирајте го продавачот
аукција 5.175 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2008 Километража 791815 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 03/2008 Километража 700000 км Сила
Франција, Genas
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 01/2004 Километража 827021 км Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 12/2016 Километража 800000 км Сила
Франција, Metz
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2020 Километража 257710 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Камион кипер
Година 2017 Километража 213561 км Сила
Франција, Avignon
RB Trading International
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2016-06-29 Километража 890000 км Сила
Франција, Metz
Контактирајте го продавачот
8.600 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/1990 Километража 775000 км Сила
Франција, Saint-Priest
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 26250 кг Евро Euro 5
Година 2013-11-28 Километража 996000 км Сила
Франција, Épernay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 02/2008 Километража 526387 км Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
аукција 11.000 €
Камион платформа
Година 01/2003 Километража 755426 км Сила
Франција, Marcq-en-Barœul
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 10530 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 05/1994 Километража 605000 км Сила
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 2010 Километража 888805 км Сила
Франција, CHANDAI
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се