Филтри -

Камиони VOLVO од Литванија

Резултати од пребарување: 174 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

174 огласа: Камиони VOLVO од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5650 кг Евро Euro 6 Зафатнина 38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2016 Километража 461000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6400 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2015 Километража 356000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
21.350 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 16150 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2013 Километража 995000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 15000 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2008 Километража Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 17120 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2009 Километража 672002 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 16000 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2007 Километража Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 15000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2014 Километража 1000000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
220.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија торзиона
Година 2023 Километража 566 км Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 88000 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/1998 Километража 706500 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Година 1999 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Камион кипер
Носивост 18650 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2001 Километража 1036000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион кипер
Носивост 24000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 04/1996 Километража 115477 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Камион со завеса
Година 2008 Километража Сила
Литванија, Prienų r. sav.
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 07/2013 Километража 725000 км Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Камион за превоз на зрна
Носивост 15000 кг Евро Euro 3
Година 10/2005 Километража 1000000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2000 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
12.999 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 4
Година 04/2007 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
12.999 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 05/2007 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Суспензија хидраулично
Година 04/2008 Километража 991000 км Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
54.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7250 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2019 Километража 143423 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Изотермален камион
Носивост 7100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 37.9 м³
Година 12/2007 Километража 690000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион фургон
Носивост 7100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 37.9 м³
Година 12/2007 Километража 690000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Камион фургон
Носивост 9300 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 745333 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 04/1997 Километража Сила
Литванија, mazeikiai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 174 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се