Филтри -

Камиони VOLVO од Германија

Резултати од пребарување: 273 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

273 огласа: Камиони VOLVO од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Камион фургон
Година 2000-05 Километража 390000 км Сила
Германија, Sottrum
камион со рамна платформа VOLVO FL 290
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 8100 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-12 Километража 399000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14250 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Модел RK 20.65
Година 2011-12 Километража 500000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14580 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-09 Километража 450000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Euromix MTP Модел EMK-3
Година 2023 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2014 Километража 500000 км Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 295000 км Сила
Германија, Allershausen
Контактирајте го продавачот
172.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2022 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
56.950 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 13856 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-03-10 Километража 568850 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
48.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 15270 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 645852 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 2
Година 1999-03 Километража 1200000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 44 м³
Година 2018-01 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 22100 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2006 Километража 1002449 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.990 €
Камион-ладилник
Година 1993-02 Километража 450000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 24520 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2011 Километража 705000 км Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
156.450 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Германија, Schwalbach-Hülzweiler
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 17330 кг Евро Euro 5 Модел RK 30.70
Година 2007-09 Километража 350000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2003-01 Километража 319520 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Камион со рамна платформа
Година Километража 64956 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 3 Зафатнина 15886 л
Година 2006-09 Километража 1735633 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³
Година 2012-02 Километража 1300116 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Носивост 14600 кг Евро Euro 3 Зафатнина 17000 л
Година 2004-11 Километража 648525 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Носивост 15887 кг Евро Euro 3
Година 2005-07 Километража 1509042 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Носивост 14517 кг Евро Euro 5 Зафатнина 17000 л
Година 2013-08 Километража 1022465 км Сила
Германија, Langgöns
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 273 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се