Autoline » Камиони » Камиони VOLVODAFFORDHOWOISUZUIVECOMANMERCEDES-BENZNISSANRENAULTSCANIA » Камиони VOLVO од Чешка Република
Филтри -

Камиони VOLVO од Чешка Република

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

49 огласа: Камиони VOLVO од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 6060 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 281428 км Сила
Чехија, Velká Bíteš
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 8740 кг Евро Euro 5
Година 2009-12 Километража 711100 км Сила
Чехија, Nove Straseci
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
21.250 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2013-09 Километража 247569 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 17270 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 801000 км Сила
Чехија, Kojetice
Контактирајте го продавачот
97.080 € CZK 2.299.000 CZK
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 704000 км Сила
Чехија, Jihlava
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2018 Километража 750000 км Сила
Чехија, Praha 3
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/1995 Километража 1253600 км Сила
Чехија, Přerov
Контактирајте го продавачот
12.730 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8490 кг Евро Euro 5
Година 03/2011 Километража 535577 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
25.200 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 8600 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-11 Километража 520648 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17900 кг Евро Euro 5
Година 2007-03 Километража 531000 км Сила
Чехија, Nove Straseci
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2006-04 Километража 607240 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 779252 км Сила
Чехија, Ostrava
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2007-06 Километража 646576 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-07-13 Километража 172000 км Сила
Чехија, Litomyšl
Контактирајте го продавачот
38.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 15000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 722367 км Сила
Чехија, Třebechovice pod Orebem
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4270 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 311793 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 37000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 722367 км Сила
Чехија, Třebechovice pod Orebem
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 13440 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 1176598 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14520 кг Евро Euro 3
Година 2006-04 Километража 774950 км Сила
Чехија, Nove Straseci
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 13480 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 858730 км Сила
Чехија, Strančice
камион кипер VOLVO 6x6 sklápěč 34t  FM12 440 камион кипер VOLVO 6x6 sklápěč 34t  FM12 440 камион кипер VOLVO 6x6 sklápěč 34t  FM12 440
3
Контактирајте го продавачот
48.560 € CZK 1.150.000 CZK
Камион кипер
Носивост 11500 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 347456 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14000 кг Евро Euro 4
Година 2008-02 Километража 321700 км Сила
Чехија, Nove Straseci
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
37.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4370 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 285865 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
23.180 € CZK 549.000 CZK
Камион кипер
Година 2007 Километража 445000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
10.770 € CZK 255.000 CZK
Камион рол кипер
Година 1996 Километража 602000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се