Филтри -

Камиони VOLKSWAGEN - Бразил

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

19 огласа: Камиони VOLKSWAGEN - Бразил

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
71.068,47 US$ EUR ≈ 65.410 €
Камион за транспорт на гориво
Година 2004 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
84.698,04 US$ EUR ≈ 77.950 €
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 119000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
111.957,18 US$ EUR ≈ 103.000 €
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
36.994,55 US$ EUR ≈ 34.050 €
Камион кипер
Година 2012 Километража 124000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
55.491,82 US$ EUR ≈ 51.070 €
Камион кипер
Година 2012 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
139.216,32 US$ EUR ≈ 128.100 €
Камион со рамна платформа
Година 2017 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
72.042,01 US$ EUR ≈ 66.310 €
Камион кипер
Година 2014 Километража 97000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион со автоподигнувач на контејнер VOLKSWAGEN 15-190 E Constellation 2p (Diesel)(E5) камион со автоподигнувач на контејнер VOLKSWAGEN 15-190 E Constellation 2p (Diesel)(E5) камион со автоподигнувач на контејнер VOLKSWAGEN 15-190 E Constellation 2p (Diesel)(E5)
3
Контактирајте го продавачот
54.518,28 US$ EUR ≈ 50.180 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5
Година 2014 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион кипер VOLKSWAGEN 24-280 E камион кипер VOLKSWAGEN 24-280 E
2
Контактирајте го продавачот
62.306,61 US$ EUR ≈ 57.350 €
Камион кипер
Евро Euro 5 Модел Constellation
Година 2013 Километража 337695 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион кипер VOLKSWAGEN 31-330 E
1
Контактирајте го продавачот
102.221,78 US$ EUR ≈ 94.080 €
Камион кипер
Модел Constellation
Година 2017 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
93.459,91 US$ EUR ≈ 86.020 €
Камион со рамна платформа
Година 2019 Километража 2000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
93.459,91 US$ EUR ≈ 86.020 €
Камион со рамна платформа
Година 2020 Километража 2500 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
48.677,04 US$ EUR ≈ 44.800 €
Камион кипер
Година 2010 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
91.320 US$ EUR ≈ 84.050 €
Камион за транспорт на гориво
Година 2014 Километража 223630 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
92.100 US$ EUR ≈ 84.770 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично
Година 2017 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
35.630 US$ EUR ≈ 32.790 €
Камион-шасија
Година 2009 Километража 137000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
56.470 US$ EUR ≈ 51.970 €
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 15000 л Модел Gascom
Година 2008 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
35.631,59 US$ EUR ≈ 32.790 €
Камион-шасија
Година 2009 Километража 137936 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион-цистерна VOLKSWAGEN 26-280 E Constellation
1
Контактирајте го продавачот
125.586,75 US$ EUR ≈ 115.600 €
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2019 Километража 50000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се