Камиони VOLKSWAGEN - Бразил

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони VOLKSWAGEN - Бразил: 24 огласа
€ 29.730 R$ 125.000 ≈ US$ 33.582
Камион-цистерна
Зафатнина V=10 м³
Година 2011 Километража Сила
Бразил, Santa Lucia, Belo Horizonte
€ 21.410 R$ 90.000 ≈ US$ 24.179
Камион кипер
Година 2005 Километража Сила
Бразил, Santa Lucia, Belo Horizonte
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 21.170 R$ 89.000 ≈ US$ 23.910
Камион кипер
Година 2011 Километража 120000 км Сила
Бразил, Santa Lucia, Belo Horizonte
€ 29.730 R$ 125.000 ≈ US$ 33.582
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина V=5 м³
Година 2007 Километража 148000 км Сила
Бразил, Santa Lucia, Belo Horizonte
€ 22.600 R$ 95.000 ≈ US$ 25.522
Камион кипер
Носивост 5500 кг
Година 2002 Километража Сила
Бразил, Santa Lucia, Belo Horizonte
€ 20.220 R$ 85.000 ≈ US$ 22.836
Камион-шасија
Година 2008 Километража 1700000 км Сила
Бразил, Santa Lucia, Belo Horizonte
€ 40.440 R$ 170.000 ≈ US$ 45.671
Камион фургон
Година 2015 Километража 42000 км Сила
Бразил, Santa Lucia, Belo Horizonte
€ 19.030 R$ 80.000 ≈ US$ 21.492
Камион кипер
Година 2004 Километража Сила
Бразил, Santa Lucia, Belo Horizonte
€ 20.220 R$ 85.000 ≈ US$ 22.836
Камион-цистерна
Година Километража Сила
Бразил, Santa Lucia, Belo Horizonte
€ 23.790 R$ 100.000 ≈ US$ 26.866
Камион кипер
Година 2005 Километража Сила
Бразил, Santa Lucia, Belo Horizonte
€ 83.260 R$ 350.000 ≈ US$ 94.029
Камион-цистерна
Година 1996 Километража Сила
Бразил, Santa Lucia, Belo Horizonte
€ 17.840 R$ 75.000 ≈ US$ 20.149
Камион кипер
Година 2001 Километража Сила 218 кс
Бразил, Santa Lucia, Belo Horizonte
€ 23.790 R$ 100.000 ≈ US$ 26.866
Камион кипер
Година 2005 Километража Сила
Бразил, Santa Lucia, Belo Horizonte
€ 34.970 R$ 147.000 ≈ US$ 39.492
Камион-цистерна
Зафатнина V=20000 л
Година 2011 Километража Сила
Бразил, Santa Lucia, Belo Horizonte
€ 49.950 R$ 210.000 ≈ US$ 56.418
Камион за транспорт на гориво
Година 2013 Километража 65000 км Сила
Бразил, Santa Lucia, Belo Horizonte
Омилени : 0 Споредба : 0