Филтри -

Камиони Terberg од Холандија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Камиони Terberg од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Камион фургон
Година 1997 Километража Сила
Холандија, Rips
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.750 €
Камион кипер
Носивост 27914 кг Евро Euro 5
Година 2008-11-19 Километража 498759 км Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Камион рол кипер
Носивост 26860 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 746155 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Камион фургон
Евро Euro 2
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Kerkdriel
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Камион со кука за подигање товар
Носивост 20760 кг Евро Euro 1
Година 1994 Километража 352292 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 14830 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 496314 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
9.400 €
Камион рол кипер
Година 2001-06-30 Километража 22079 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Носивост 19860 кг Евро Euro 2
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Камион рол кипер
Носивост 11930 кг Евро Euro 3
Година 2001 Километража 620041 км Сила
Холандија, Oisterwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 23000 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 102358 км Сила
Холандија, LA Breda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 29270 кг Евро Euro 3
Година Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 17260 кг Евро Euro 1
Година Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1999 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 20120 кг
Година 1994 Километража Сила
Холандија, Weert
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се