Филтри -

Камиони TATRA од Словачка

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони TATRA од Словачка: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на дрва TATRA 815 P lesovoz s hydraulickou rukou VIN 573
16
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 12/1986 Километража 80667 км Сила
Словачка, Levice
камион со рамна платформа TATRA 815 valník s hydraulickou rukou 6x6 VIN 666 + PANAV VIN 107
20
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 11/2004 Километража 147369 км Сила 347 кс
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со рамна платформа TATRA 815
20
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 11/2004 Километража 147369 км Сила 347 кс
Словачка, Levice
камион со рамна платформа TATRA 815 + приколка со рамна платформа
10
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Зафатнина 33.63 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2018 Километража 147369 км Сила
Словачка, Levice
камион за превоз на дрва TATRA 815 P 6x6 VIN 573
16
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 12/1986 Километража 80667 км Сила 283 кс
Словачка, Levice
камион за превоз на дрва TATRA T815 lesovoz s hydraulickou rukou 6x6,  r.v. 1984, VIN 178
15
Контактирајте го продавачот
4.083,33 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година Километража Сила
Словачка, Levice
камион кипер TATRA T815-290R25 6x6 S3 TERRNO1 nová korba
17
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2004 Километража 283636 км Сила 300 kW
Словачка, Krásna Ves 2
камион со рамна платформа TATRA 813 8x8 year 1981 unique oldtimer
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 1981 Километража Сила
Словачка, Trstin
камион кипер TATRA PHOENIX T158
14
Контактирајте го продавачот
67.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 6.39 м³
Година 4/2015 Километража 83880 км Сила
Словачка, Levice
камион за превоз на дрва TATRA T 815 na prepravu dreva s hydraulickou rukov LIV 240 6x6 vin 786 + приколка за превоз на дрва
20
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Камион за превоз на дрва
Година 3/2006 Километража 25701 км Сила
Словачка, Levice
камион кипер TATRA 815 4x4  VIN 848
17
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 6.68 м³
Година 4/1999 Километража 411170 км Сила 347 кс
Словачка, Levice
камион кипер TATRA 815
17
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 4/1999 Километража 411170 км Сила 347 кс
Словачка, Levice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се