Филтри -

Камиони Scania од Унгарија

Резултати од пребарување: 136 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

136 огласа: Камиони Scania од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8305 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2010 Километража 501456 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
55.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 20000 кг
Година 2012 Километража 511000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.850 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 19.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-04 Километража 780000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 12000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 550000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 12000 кг
Година 2010 Километража 550000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
90.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 14.24 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 409000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 839 км Сила
Унгарија, Budapest
камион кипер Scania R420 + приколка кипер камион кипер Scania R420 + приколка кипер
2
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 50 м³
Година 2011 Километража 980000 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
93.990 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 9500000 км Сила
Унгарија, Dunaharaszti
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 433128 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
59.300 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 18.72 м³
Година 2014 Километража 499000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 7000 кг Зафатнина 11.9 м³
Година 2015 Километража 650000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.300 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2006 Километража 696000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
62.800 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2008 Километража 998000 км Сила
Унгарија, Szigethalom
Контактирајте го продавачот
62.800 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2008 Километража 998000 км Сила
Унгарија, Szigethalom
Контактирајте го продавачот
40.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 14000 кг
Година 2011 Километража 475000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 1993 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 1994 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
25.990 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 1042000 км Сила
Унгарија, Kisigmand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 9995 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2007-05 Километража 762161 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.400 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 06/2008 Километража 1500000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.400 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Зафатнина 22000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 762000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 2018 Километража 450000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 8000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2005 Километража 1116000 км Сила
Унгарија, Szabadkígyós
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 136 огласа
Прикажи
Претплати се