Филтри -

Камиони Scania од Романија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Камиони Scania од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
169.900 € Со вклучен ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 951000 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996 Километража Сила
Романија, Sibiu
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 10/2015 Километража 1000000 км Сила
Романија, Mănăstirea Humorului
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 825000 км Сила
Романија, Leordeni
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Камион за превоз на дрва
Носивост 28000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 1170000 км Сила
Романија, Baia Mare
Контактирајте го продавачот
23.600 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8340 кг Евро Euro 5 Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2010 Километража 718691 км Сила
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
119.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 26000 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража 740000 км Сила
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 750000 км Сила
Романија, Comani
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 4 Суспензија со пружина
Година 2006 Километража Сила
Романија, Deva
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 1286500 км Сила
Романија, Brăduţ
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Камион за транспорт на возила
Година 1997 Километража Сила
Романија, Borș
камион кипер Scania R500 6X4 камион кипер Scania R500 6X4 камион кипер Scania R500 6X4
3
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 480000 км Сила
Романија, Negrești-Oaș
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се