Филтри -

Камиони SCANIA од Унгарија

Резултати од пребарување: 131 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

131 огласа: Камиони SCANIA од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 591214 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
SCANIA
47 ч.
39.500 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 16200 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2014 Километража 721000 км Сила
Унгарија, Zalaszentlászló
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Носивост 18350 кг Евро Euro 4 Зафатнина 21 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2007 Километража 1486000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 18300 кг
Година 2013 Километража 430000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2007 Километража 306000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14000 кг Модел bordmatic
Година 2015 Километража 497000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2001 Километража 134834 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
148.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2018 Километража 391206 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 19000 кг
Година 2013 Километража 390000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 12000 кг
Година 2010 Километража 550000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
65.900 € HUF 25.990.000 HUF
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија хидраулично
Година 11/2017 Километража 431032 км Сила
Унгарија, Miskolc
Контактирајте го продавачот
34.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2008 Километража 671000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 1993 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
камион-цистерна SCANIA P124 камион-цистерна SCANIA P124
2
Контактирајте го продавачот
11.920 € HUF 4.700.000 HUF
Камион-цистерна
Зафатнина 16000 л
Година 1999 Километража 1512000 км Сила
Унгарија, Veszprémvarsány
Контактирајте го продавачот
27.400 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2000 Километража 703000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
57.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 11700 кг Евро Euro 4 Зафатнина 9.02 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2008 Километража 410265 км Сила
Унгарија, Harc
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7720 кг
Година 2011 Километража 966765 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14000 кг
Година 2006 Километража 468000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2012 Километража 468185 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 19430 кг
Година 2012-02 Километража 422000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13650 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 834000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
39.300 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 14500 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 695000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Зафатнина 9.15 м³
Година 2019 Километража 168653 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2012 Километража 736000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
85.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 16000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 352000 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 131 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се