Филтри -

Камиони SCANIA од Србија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони SCANIA од Србија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 02/1987 Километража Сила
Србија, Gornje Komarice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 9100 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-11-27 Километража 311801 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2008-02 Километража 491495 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2016-05 Километража 836312 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 1400000 км Сила
Србија, Morović
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се