Филтри -

Камиони Nissan од Шпанија

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

41 огласа: Камиони Nissan од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 20.38 м³
Година 05/2012 Километража 89000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
23.800 €
Камион со рамна платформа
Година 2001-06-01 Километража 117000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 6780 кг Евро Euro 4
Година 2007-12-18 Километража 165000 км Сила
Шпанија, Noain
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 8500 л
Година 2003 Километража 180000 км Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
камион-ладилник Nissan CABSTAR E110 камион-ладилник Nissan CABSTAR E110
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 1997 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Камион со рамна платформа
Година 2003-09-01 Километража 454000 км Сила
Шпанија, Fuente el Saz de Jarama
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион рол кипер
Година 2008 Километража 24199 км Сила
Шпанија, Badajoz
RB Trading International
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 285000 км Сила
Шпанија, Burgos
камион фургон Nissan NT400 камион фургон Nissan NT400 камион фургон Nissan NT400
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2002 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 200000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 6820 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-06-07 Километража 460000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 345000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 6000 л
Година 1998-05 Километража 362000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 2.7 м³
Година 2003-08 Километража 300000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 5890 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2001-01-20 Километража 200000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 5550 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2008-05-06 Километража 600000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 1992-07 Километража 117000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на битумен
Евро Euro 1 Зафатнина 6 м³
Година 1994-05 Километража 121000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 3480 кг Зафатнина 5000 л Суспензија пружина/пружина
Година 1990-11-02 Километража 90000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 540 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2008-01-08 Километража 100000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2003 Километража 318000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2003 Километража 244000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
42.800 €
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 05/2018 Километража 20000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 1990 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 4500 л
Година 1995 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се