Филтри -

Камиони NISSAN од Франција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони NISSAN од Франција: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер NISSAN Cabstar 35.13
5
3.700 € USD ≈ 4.190 US$
Камион кипер
Година 2007-06-20 Километража 221000 км Сила
Франција, Saint Priest
камион фургон NISSAN CABSTAR
6
4.500 € USD ≈ 5.096 US$
Камион фургон
Година 2004-06 Километража 102451 км Сила
Франција, LIPOSTHEY
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
оштетен возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 35.13/CTE *ACCIDENTE*DAMAGED*UNFALL*
13
4.900 € USD ≈ 5.549 US$
Возило со дигалка со корпа
Модел 20,3 HV VTR
Година 2018-08-09 Километража 1000 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
камион кипер NISSAN Atleon 80.14
7
6.800 € USD ≈ 7.701 US$
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 06/2007 Километража 198862 км Сила
Франција, Ablis
камион платформа NISSAN Atleon
3
цена на барање
Камион платформа
Година 05/2011 Километража 472000 км Сила
Франција, Arc sur Tille
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се